AHAA. mimari tasarımda yaratıcılığı,kullanıcı konforunu ve yenilikçiliği ön planda tutan bir ofis olarak Ali Akarsu ve Hande Bağcık Akarsu tarafından kurulmuştur. Mimarlık,iç mimarlık,kentsel tasarım,peyzaj mimarlığı ve proje danışmanlığı konularında çalışmalarını sürdürmektedir.

Konut, ofis, otel, ticari merkezler, kamu yapıları, yüksek katlı yapılar gibi birçok farklı ölçekte ve birçok farklı programda projeler üreten AHAA. ,işverenlerine yenilikçi,sürdürülebilir ve estetik bir yaklaşım ile sanat,bilim,teknoloji ve ekonomiyi harmanlayan çözümler sunar.
Proje üretim sürecindeki ana hedefi, fonksiyonel,kullanıcı odaklı,doğa ve çevre doku ile uyumlu,fark yaratan projeler tasarlamaktır.

Ali Akarsu
1999 yılında İTÜ Mimarlık Fakültesinden mezun olduktan sonra yüksek lisans eğitimini İTÜ Bina Bilgisi Ana Bilim Dalında tamamlamıştır.
2001-2008 yılları arasında Tabanlıoğlu Mimarlık Bünyesinde büyük ölçekli farklı projelerde proje yürütücüsü olarak görev almıştır.
2008 yılında çalışmalarına kendi ofisinde devam etmeye başlamış olup,bu yıldan beri inşaatı tamamlanmış alışveriş merkezi,konut,otel,ofis,kamu yapıları gibi farklı ölçekteki birçok nitelikli projeye imzasını atmıştır.
Ulusal mimarlık ödülü dahil,katıldığı tüm ulusal mimari proje yarışmalarında çeşitli ödüller ve dereceler kazanmıştır.
2014 yılında Hande Bağcık Akarsu ile kurdukları AHAA. Design Mimari tasarım ofisi bünyesinde çalışmalarına devam etmektedir.

Hande Bağcık Akarsu
2008 yılında Uludağ Üniversitesi Mimarlık Fakültesinden mezun olmuştur.
2008-2014 yılları arasında Brigitte Weber Mimarlık,EAA Emre Arolat Mimarlık ve Aukett Swanke Mimarlık ofislerinde büyük ölçekli farklı birçok projede tasarım,avan ve uygulama projeleri aşamalarında görev almıştır.
Katıldığı tüm mimari proje yarışmalarında çeşitli ödüller ve dereceler kazanmıştır.
2014 yılında Ali Akarsu ile kurdukları AHAA. Design Mimari tasarım ofisi bünyesinde çalışmalarına devam etmektedir.